Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tripod Velbon EX-630

Kodi i produktit:
100228
EAN:
4907990301321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
59
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301321
Lansuar:
23 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Velbon është një markë e tripodëve, të cilat janë pjesë e pajisjeve moderne për fotografë profesionistë. Seria EX vjen pas serisë shumë të suksesshme CX. Karakterizohet nga profili katror i këmbëve që siguron stabilitet më të madh, si dhe prej materialeve të lehta, dizajnit inovativ me skaje të sigurta dhe markës së re të kokës të pajisur me një levë me mundësinë e mbylljes së 3 akseve veç e veç. Velbon EX-630 i kësaj serie është i pajisur me këmbë alumini 4-sektoriale me tre skaje, të cilat janë të veshura me gomë duke penguar rrëshqitjen dhe vibracionet e padëshiruara. Lartësia maksimale e tripodit është deri në 171 cm dhe minimalja 59 cm. Kur paloset gjatësia e tij bëhet 61.4 cm. Pesha arrin 1.69 kg, e cila është e pranueshme gjatë bartjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
59
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301321
Lansuar:
23 Nëntor 2011
Lartësia minimale [cm]:
171
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
3
Pesha [kg]:
1,69
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE