Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon EX-640

Kodi i produktit:
100226
EAN:
4907990301284
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
51
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301284
Lansuar:
23 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Velbon është një markë e tripodëve, të cilët janë pjesë e pajisjeve moderne për fotografë profesionistë. Karakterizohet me stabilitet më të madh, si dhe materiale të lehta të projektimit të terminaleve të reja, të sigurta dhe me një mekanizëm të shpejtë lëshimi. Stabilitet, materiale të cilësisë së lartë, praktike dhe rehati në përdorim. Janë të pajisur edhe me një nivel për një foto të qëndrueshme. Janë projektuar për të punuar me DSLR dhe SLR kamera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301284
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
51
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301284
Lansuar:
23 Nëntor 2011
Lartësia minimale [cm]:
170
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
3
Pesha [kg]:
1,67
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE