Tripod Velbon EX-Macro

Kodi i produktit:
139275
EAN:
4907990301741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
56,3
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301741
Lansuar:
19 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo tripod kompakt nga Velbon lehtëson punën e secilit kameraman. Kreu i tripodit ka një formë të përshtatshme për t'u vendosur. Pesha totale e tripodit është 0.58kg ndërsa mund të ngarkojë peshë deri në 1.5 kg. Paketa përfshin një çantë praktike për mbajtjen e tij. Ngjyra: e zezë. Avantazhi i këtij modeli është stabiliteti i lartë. Me cilësi shumë të lartë dhe dizajn kompakt. Tripodi transmetohet lehtë, sepse ka një gjatësi prej vetëm 27.7 cm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
56,3
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301741
Lansuar:
19 Tetor 2013
Lartësia minimale [cm]:
20,3
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
1,5
Pesha [kg]:
0,58
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE