Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon EX-Mini

Kodi i produktit:
139274
EAN:
4907990301727
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
42,3
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301727
Lansuar:
19 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Velbon EX-Mini është një tripod mini që i përket kategorisë së Tripodeve të përshtatshëm për kamera klasike, digjitale dhe videokamera të vogla. Tripodi peshon vetëm 0.47 kg me një kapacitet deri në 1.5 kg. Tripod transportohet lehtë, sepse i palosur ka një gjatësi prej vetëm 25.5 cm. Ngjyra: e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301727
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
42,3
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301727
Lansuar:
19 Tetor 2013
Lartësia minimale [cm]:
19
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
1,5
Pesha [kg]:
0,47
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE