Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon Ultra P-MAX

Kodi i produktit:
207124
EAN:
4907990404404
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
152,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVEPMAX
Lansuar:
4 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi feksibil Ultra Velbon P-Max, jo vetëm qe krenohet me stabilitetin e shkëlqyer te saj, por edhe nga cilësia dhe shkathtësia. Jane te pajisura me goma praktive qe mundesojne qendrushmerin e kembeve. Ky tripod është i pajisur me një kokë kompakte dhe 3 boshte PH-337Q me pllakë per lëshimit të shpejtë metalik QB-337. Fale ketyre ti do të jesh gjithmonë i përgatitur në mënyrë të përkryer për krijimin e fotove perfekte. Lartësia e tripodit të palosur është 35 cm, lartësia maksimale është 131 cm, ndërsa lartësia minimale është 31 cm. Tripodi peshon 0.8 kg, ngarkesa maksimale 1.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990404404
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
152,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVEPMAX
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lartësia minimale [cm]:
18,3
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
1,12
Prodhuesi:
Starblitz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE