Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon Videomate 538

Kodi i produktit:
187108
EAN:
4907990360229
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
161
Kodi i prodhuesit:
E61PVE360229
Lansuar:
3 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kualiteti i kamerës është vetëm gjysma e betejës së një fotografi të mirë. Po aq të rëndësishme janë pajisjet cilësore, kështu që ju duhet t'i ofroheni kompanisë Velbon, e cila ka një portofol të këtij lloji të produkteve. Kompania japoneze Velbon është prodhuesi më i madh i specializuar i Tripodëve për kamera dhe video-kamera. Ajo ofron një gamë të gjerë të tripodëve, monopodëve dhe të pajisjeve të tjera. VELBON është sinonim për tripodët e lartë, të cilët karakterizohen nga një dizajn i përsosur, materiale cilësore dhe teknologji prodhuese. Tripodi është bërë nga alumini i lehtë në kombinim me komponentë plastikë.

Vlerësimet

Jam shumë i kënaqur.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990360229
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
161
Kodi i prodhuesit:
E61PVE360229
Lansuar:
3 Mars 2016
Lartësia minimale [cm]:
5
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
3
Pesha [kg]:
1,7
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE