Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tripod Velbon Videomate 638

Kodi i produktit:
187109
EAN:
4907990360243
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
171
Kodi i prodhuesit:
E61PVE360243
Lansuar:
3 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera kualitative është vetëm gjysma e betejës së një fotografi të mirë. Po aq e rëndësishme është pajisja cilësore, si kjo e markës Velbon, e cila ka këtë lloj produkti. Kjo markë ofron një gamë të gjerë të tripodëve, monopodëve dhe pajisjeve të tjera. Ky trekëmbësh ka një dizajn shumë të fuqishëm dhe stabilitet të këmbëve me rrotë. Vije me një ngjyrë të zezë elegante. Lartësia maksimale - 171 cm. Pesha - 2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990360243
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
171
Kodi i prodhuesit:
E61PVE360243
Lansuar:
3 Mars 2016
Lartësia minimale [cm]:
60,5
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
4
Pesha [kg]:
2
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE