Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tripod XSories Tripie Flexible Bendy, hirtë

Kodi i produktit:
257498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
35
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
0.45

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një tripod për mbajtjen e kamerës i cili vjen me një kualitet mëse të lartë. Ky produkt quhet Tripod Xsories dhe vjen në treg me specifika të hatashme dhe po ashtu nga më të fundit. Është i përshtatshëm me iPhone, GoPro, celular Andrioid si edhe me kamera të ndryshme dixhitale. Dallohet me tre këmbë mjaft të qëndrueshme dhe po ashtu shumë stabile. Mund të mbaj peshë deri në 450 g. Ky produkt vjen me ngjyrë hiri të mbyllur dhe një peshë relativisht të vogël prej vetëm 65 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
35
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
0.45
Kodi:
BNDY3A010
Lansuar:
21. 3. 2019
Lartësia [mm]:
180
Lloji i mbajtësit:
Tripod
Mbajtëse për:
Fotoaparat, Kamerë outdoor
Pesha [kg]:
0,065
Prodhuesi:
Xsories
Trashësia [mm]:
35
Ueb-i i prodhuesit:
Xsories.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE