Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon IXUS 180, i zi

Kodi i produktit:
184386
Apertura maksimale e lentes:
6,9
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon sjellë në treg fotoaparatin e fuqishëm dhe me stil IZUS 180, i cili me lehtësi të madhe i kapë dhe ruan të gjitha detajet e rëndësishëm të jetës tuaj në fotografi me kualitet të lartë dhe video HD. Fotoaparati ka lente me kënde të gjera me zmadhim optik 10x dhe 20x Zoom Plus apo mundësinë Smart Auto. Harroni të bëni foto me telefonat tuaj të mençur dhe përdorni këtë fotoaparat për të bërë foto shumë më të mira. Fotoaparati ka dizajn mjaft praktik dhe është i lehtë për tu bartur. Ai është i pajisur me një ekran të vogël ku mund t'i shihni fotot dhe videot e juaja me një rezolucion prej 20.0 MP dhe një DIGIC 4+ të fuqishëm. IXUS 180 është i gatshëm për përdorim në çdo kohë dhe çdo vend. Ndërsa, fotoaparati ka edhe efekte që mund t'i shtoni fotografive dhe videove tuaj për t'i bërë ato edhe më të veçanta. Është i përshtatshëm me WI-Fi dhe teknlologji NFC. Dimensionet e fotoaparatit janë 95.3 x 56.8 x 23.6 mm dhe peshon 138 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
6,9
Apertura minimale e lentes:
3
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4549292056990
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
43
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
Kodi i prodhuesit:
1085C001AA
Lansuar:
27 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
95,3 × 56,8 × 23,6
Pesha me pajisje shtesë [g]:
138
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE