Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon IXUS 285 HS, vjollcë

Kodi i produktit:
184394
Apertura maksimale e lentes:
7
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
264.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Canon sjellë në treg fotoaparatin e fuqishëm dhe me stil IXUS 285 HS, i cili me lehtësi të madhe i kapë dhe ruan të gjitha detajet e rëndësishëm të jetës tuaj në fotografi me kualitet të lartë dhe video HD. Fotoaparati ka lente me kënde të gjera me zmadhim optik 12x dhe 24x Zoom Plus apo mundësinë Smart Auto. Harroni të bëni foto me telefonat tuaj të mençur dhe përdorni këtë fotoaparat për të bërë foto shumë më të mira. Fotoaparati ka dizajn mjaf praktik dhe është i lehtë për tu bartur. Ai është i pajisur me një ekran të vogël ku mund t'i shihni fotot dhe videot e juaja me një rezolucion prej 20.2 MP dhe një DIGIC 4+ të fuqishëm. IXUS 285 HS është i gatshëm për përdorim në çdo kohë dhe çdo vend. Ndërsa, fotoaparati ka edhe efekte që mund t'i shtoni fotografive dhe videove tuaj për t'i bërë ato edhe më të veçanta. Dimensionet e fotoaparatit janë 99.6 x 5.0 x 22.8 mm dhe peshon 147 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
7
Apertura minimale e lentes:
3,6
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4549292057591
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, MPEG 4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
54
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
Kodi i prodhuesit:
1082C001AA
Lansuar:
29 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
BSI CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Purpurt
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
99,6 × 58,0 × 22,8
Pesha me pajisje shtesë [g]:
147
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,2
Rezolucioni i ekranit LCD:
461 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
12
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE