Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon PowerShot SX420 IS, i kuq

Kodi i produktit:
184397
Apertura maksimale e lentes:
3,5
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

298.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon sjellë fotoaparatin e prej familjes së vogël të fotoaparatëve i cili shumë lehtë bënë fotografi mbresëlënëse dhe video HD. Fotoaparati ofron zmadhim 42x dhe Zoom Plus, Smart Auto, Wi-Fi dhe shumë funksione tjera kreative. Ky fotoaparat me dizajn kompakt dhe të hollë ju mundëson që të keni fotografi me kualitet shumë të lartë me rezolucion 20 MP. Për më shumë, fotoaparati Canon PowerShot SX420 IS sjellë edhe një numër të efekteve kreative që mund t'i shtoni në fotografitë dhe video e juaja. Dimensionet e këtij fotoaparati janë 104.4 x 69.1 x 85.1 dhe peshon përafërsisht 325 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,5
Apertura minimale e lentes:
6,6
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4549292056556
Formatet e fajlleve:
JPEG, MPEG 4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
180,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1069C002AA
Lansuar:
29 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë, me zmadhim
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1 600
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
104,4 × 69,1 × 85,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
325
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
42

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE