Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon PowerShot SX540 HS, i zi

Kodi i produktit:
184398
Apertura maksimale e lentes:
3,4
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
339.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon sjellë në treg fotoaparatin e fuqishëm dhe me stil SX540 HS , i cili me lehtësi të madhe i kapë dhe ruan të gjitha detajet e rëndësishëm të jetës tuaj në fotografi me kualitet të lartë dhe video HD. Fotoaparati ka lente me kënde të gjera me zmadhim optik 50x dhe 100 x Zoom Plus. Harroni të bëni foto me telefonat tuaj të mençur dhe përdorni këtë fotoaparat për të bërë foto shumë më të mira. Fotoaparati ka dizajn mjaft praktik dhe është i lehtë për tu bartur. Ai është i pajisur me një ekran LCD të vogël 3 "(7.5 cm) ku mund t'i shihni fotot dhe videot e juaja me një rezolucion prej 20.3 MP dhe një DIGIC 6 me teknologji iSAPS. Canon PowerShot SX540 HS është i gatshëm për përdorim në çdo kohë dhe çdo vend. Kartela për memorie është e përshtatshme me SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 120.0 x 81.7 x 91.9 mm dhe peshon 442 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,4
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4549292056426
Formatet e fajlleve:
DCF, JPEG, MPEG 4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
215
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1067C002AA
Lansuar:
29 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë, me zmadhim
Lloji i senzorit:
BSI CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
120,0 × 81,7 × 91,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
442
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Rezolucioni i ekranit LCD:
461 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
50

Bashkangjitja Fotoaparat Canon PowerShot SX540 HS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE