Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon PowerShot SX620 HS, i zi

Kodi i produktit:
193581
Apertura maksimale e lentes:
6,6
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
246.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon sjellë një fotoaparat të thjeshtë, të vogël por megjithatë të fuqishëm me një numër të madh funksionesh që ndihmojnë në sjellin kualitetin më të lartë të fotografive dhe videove. Në mes tyre, për shembull, mund të gjeni zmadhim të madh 25x, përshtatje me WiFi dhe teknologjinë NFC dhe një numër të madh skemash tjera që krijojnë fotografi unike dhe kreative. Harroni të bëni foto me telefonat tuaj të mençur dhe përdorni këtë fotoaparat për të bërë foto shumë më të mira. Ndërsa ruajtja e fotove bëhet në kartela SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 96.9 x 56.9 x 27.9 mm dhe peshon 182 g së bashku me bateri dhe kartelën e memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
6,6
Apertura minimale e lentes:
3,2
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4549292057300
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
112,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
Kodi i prodhuesit:
1072C002
Lansuar:
29 Qershor 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë, me zmadhim
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
5184 x 3888
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
96,9 × 56,9 × 27,9
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
182
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,2
Rezolucioni i ekranit LCD:
922 000
Smile Shutter:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
25

Bashkangjitja Fotoaparat Canon PowerShot SX620 HS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE