Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Kodak Friend zoom FZ152, zezë

Kodi i produktit:
222015
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Mediat incizuese:
MicroSDHC, SD
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbani kujtimet tuaja me momente të mrekullueshme me Kodak Friend Zoom FZ152. Ky aparat është i pajisur me një sensor të fuqishëm CCD 16.15 MPx, duke ju lejuar të kapni detaje të nivelit më të lartë edhe në një distancë më të madhe falë zmadhimit optik 15x. Sigurisht, kamera është e thjeshtë për të vepruar, ka vendosje të gjerë, ka stabilizim optik të imazhit, ekran LCD me 3 "dhe ofron incizim të videove të vazhdueshëm në 720p.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
5.9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8199000123092
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
64.5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4.3
Kodi i prodhuesit:
819900012309
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
MicroSDHC, SD
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
108,4 x 69,9 x 32,8
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
185
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizator optik:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
15

Bashkangjitja Fotoaparat Kodak Friend zoom FZ152 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE