Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Kodak Friend zoom FZ201, zezë

Kodi i produktit:
222014
Apertura maksimale e lentes:
3.5
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
186.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbani kujtimet tuaja të mbushura me momente fantastike me Kodak Friend Zoom FZ201. Ky aparat është i pajisur me një sensor të fuqishëm CCD 16.15 MPx, i cili ju lejon të kapni detaje të nivelit të lartë edhe në një distancë më të madhe falë zmadhimit optik 20x. Sigurisht, kamera është e thjeshtë për të vepruar, ka vendosje të gjerë, stabilizim optik i imazhit, ekran LCD me 3 " dhe incizim të videove të vazhdueshëm 720p.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3.5
Apertura minimale e lentes:
4.9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8199000112348
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
90
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4.5
Kodi i prodhuesit:
819900011234
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
109,7 x 69,6 x 38,3
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
202
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizator optik:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
20

Bashkangjitja Fotoaparat Kodak Friend zoom FZ201 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE