Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Kodak Friend zoom FZ43, i zi

Kodi i produktit:
222018
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbani kujtimet e jetës tuaj të mbushura me momente fantastike me Kodak Friend Zoom FZ43. Ky fotoaparat është i pajisur me një senzor të fuqishëm CCD 16.15 MPx për të kapur detajet në nivel të lartë dhe ofron zmadhim optik 4x. Natyrisht, fotoaparati është shumë i thjeshtë për t'u përdorur, me një gamë të gjerë cilësimesh dhe funksionesh. Ka stabilizim optik të imazhit, një ekran LCD 2.7 ", një lente me kënd të gjerë 27 mm dhe një incizim video HD. Fotoaparati furnizohet me energji nga dy bateri alkaline AA, me jetëgjatësi për 120 shkrepje. Memoria e brendshme ka kapacitet 8 GB por mund të zgjerohet përmes kartave SD ose SDHC deri në 32 GB. Dimensionet e tij janë: 93 x 60.2 x 26.6 mm. Pesha: 117 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6.6
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
819900012224
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
19.6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4.9
Kodi i prodhuesit:
819900012224
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
93 x 60,2 x 26,6
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
117
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Fotoaparat Kodak Friend zoom FZ43 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE