Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Kodak Friend zoom FZ53, i zi

Kodi i produktit:
222017
Apertura maksimale e lentes:
3.9
Mediat incizuese:
MicroSDHC, SD
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbani kujtimet tuaja dhe momente të mrekullueshme me Kodak Friend Zoom FZ53. Ky aparat është i pajisur me një senzor të fuqishëm 16.15 Mpx CCD 1 / 2.3" për të kapur detajet me cilësi të lartë me zmadhim optik 5x. Natyrisht, fotoaparati është i thjeshtë për t'u përdorur, me një gamë të gjerë cilësimesh dhe funksionesh, stabilizim optik të imazhit, ekran LCD 2.7", lente me kënd të gjerë 28 mm ose regjistrim video të vazhdueshëm HD. Harrojeni për të marrë fotografi me një celular të mençur dhe t'i jepni fotot tuaja një nivel më të lartë me këtë aparat që përputhet në mënyrë të përkryer me celularin tuaj - në të kundërtën, ai ka dizajnin ergonomik, të vogël dhe të hollë. Kap imazhin panoramik deri në 180 gradë. Memoria e brendshme ka kapacitet 8 GB por mund të zgjerohet përmes kartave SD ose SDHC deri në 32 GB. Ka portë USB 2.0. Bateri rikarikuese Li-Ion LB-01 2700 mAh ka jetëgjatësi për rreth 200 fotografi. Dimensionet e fotoaparatit janë 91.5 x 56.5 x 22.6 mm. Pesha: 106 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3.9
Apertura minimale e lentes:
6.3
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8199000122316
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
25,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5.1
Kodi i prodhuesit:
819900012231
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
MicroSDHC, SD
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
91,5 x 56,5 x 22,6
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
106
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Fotoaparat Kodak Friend zoom FZ53 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE