Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Nikon Coolpix A10

Kodi i produktit:
184426
Apertura maksimale e lentes:
3,2
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
83.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zhvillo momente sa hap e mbyll sytë me fotoaparatin Nikon Coolpix A10. Ky fotoaparat i mrekullueshëm është i përkryer për dokumentimin e përvojave të jetës dhe rrethanave. Kapja e momenteve me fotoaparatin Nikon Coolpix A10 do të jetë shumë e thjeshtë, i cili ka dizajn të rehatshëm që e rrit stabilitetin e vetë fotoaparatit. Kombinimi i përdorimit të lehtë dhe senzorit të imazhit i cili është i përbërë prej 16.1 milion pikselëve ju ofron rezolucion të lartë të imazheve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,2
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089487276
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
23
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,6
Kodi i prodhuesit:
VNA981E1
Lansuar:
26 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
96,4 × 59,4 × 28,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
160
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Fotoaparat Nikon Coolpix A10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE