Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Nikon Coolpix A100

Kodi i produktit:
184421
Apertura maksimale e lentes:
3,2
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati Nikon Coolpix A100 është partner i përkryer për ruajtjen e përvojave tuaja jetësore dhe ambientit që ju rrethon. Mos bëni foto me telefon por përdorni këtë fotoaparat për të pasur foto të një niveli tjetër. Fotografimi me Nikon Coolpix A100 do të jetë i lehtë dhe zbavitës, në saje të dizajnit të aparatit që është i hollë, elegant dhe më e rëndësishmja, është shumë i lehtë për t'u përdorur. Senzori i imazhit CCD ka rezolucion prej 20.1 MP, i cili ju siguron që të merrni imazhe me rezolucion të lartë, shpejt dhe me lehtësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,2
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089485814
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
130
Gjatësia minimale fokale [mm]:
26
Kodi i prodhuesit:
VNA970E1
Lansuar:
26 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
94,5 × 58,6 × 19,8
Pesha me pajisje shtesë [g]:
119
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Fotoaparat Nikon Coolpix A100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE