Fotoaparat Nikon Coolpix A300

Kodi i produktit:
186970
Apertura maksimale e lentes:
3,7
Lloji i stabilizatorit:
Optike
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bëhuni fotograf profesionist shpejt dhe me lehtësi përmes fotoaparatit Nikon Coolpix A300. Kjo mrekulli e vogël është partneri perfekt për dokumentimin e eksperiencave të jetës dhe mjedisit tuaj. Harrojeni fotografimin me telefona të mençur dhe çojini fotot tuaja në tjetër nivel me Nikon Coolpix A300.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,7
Apertura minimale e lentes:
6,6
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089491686
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
36
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
Kodi i prodhuesit:
VNA963E1
Lansuar:
5 Mars 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
95,9 × 58 × 20,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
119
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
8

Bashkangjitja Fotoaparat Nikon Coolpix A300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE