Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Nikon Coolpix A300, rozë

Kodi i produktit:
186969
Apertura maksimale e lentes:
3,7
Lloji i stabilizatorit:
Optike
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bëhuni në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë fotografues profesional me Nikon Coolpix A300. Kjo pajisje e vogël është e përshtatshme për të kapur momente të bukura gjatë eksperiencave të shumta gjatë jetës suaj dhe kujtimet që ju doni ti keni përjetë. Nëse krahasoni fotografitë me telefonin tuaj, përsëri nuk do të përjetoni kënaqësinë, që Coolpix A300 iu jep. Pesha e Nikon Coolpix A300, është 119 gramë dhe përmasat janë 95.9 x 58 x 20.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,7
Apertura minimale e lentes:
6,6
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089491518
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
36
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
Kodi i prodhuesit:
VNA962E1
Lansuar:
5 Mars 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Rozë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
95,9 × 58 × 20,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
119
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
8

Bashkangjitja Fotoaparat Nikon Coolpix A300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE