Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Nikon Coolpix A300

Kodi i produktit:
186971
Apertura maksimale e lentes:
3,7
Lloji i stabilizatorit:
Optike
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

152.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati Nikon Coolpix A300 është partner i përkryer për dokumentimin e përvojave tuaja jetësore dhe ambientit që ju rrethon. Mos bëni foto me telefon por përdorni këtë fotoaparat për të pasur foto të një niveli tjetër. Fotografimi me Nikon Coolpix A300 do të jetë i lehtë dhe zbavitës, në sajë të dizajnit të aparatit që është i hollë, elegant dhe më e rëndësishmja, është shumë i lehtë për t'u përdorur. Senzori i imazhit CCD prej 20.1 MP ju siguron që të merrni imazhe me rezolucion të lartë, shpejt dhe me lehtësi. Ky fotoaparat ka diagonale të ekranit prej 2.7" dhe gjithashtu është i pajisur me WiFi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,7
Apertura minimale e lentes:
6,6
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089491754
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
36
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
Kodi i prodhuesit:
VNA964E1
Lansuar:
5 Mars 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
95,9 × 58 × 20,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
119
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
8

Bashkangjitja Fotoaparat Nikon Coolpix A300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE