Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-SZ10, i bardhë

Kodi i produktit:
179003
Apertura maksimale e lentes:
3,1
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic DMC-SZ10 është një fotoaparat i fuqishëm me kualitet të lartë të fotografive deri në 16 Mp. Me këtë fotoaparat ju mund të bëni edhe selfie me anë të ekranit të vogël i cili aktivizohet në momentin që ju e ngritni kamerën në pozitën prej 180°. Përveç Selfie-ve dhe fotove, ky aparat mundëson edhe incizimin e videove me kualitet HD 1280x720. Ndërsa ruajtja e fotove bëhet në kartela SD prej 80 MB. Dimensionet e fotoaparatit janë 99 x 59 9 x 29.8 mm dhe peshon 177 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,1
Apertura minimale e lentes:
6,3
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,33
EAN:
5025232818594
Formatet e fajlleve:
JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
51,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-SZ10EP-W
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
99 × 59,9 × 29,8
Pesha me pajisje shtesë [g]:
177
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
163
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
460 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
12

Bashkangjitja Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-SZ10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE