Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Rollei Compactline 800, e zezë

Kodi i produktit:
236795
Audio incizues:
Lloji i senzorit:
CCD
Video incizues:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Prodhuesi:
Rollei

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera digjitale e vogël dhe e lehtë me sensor imazhi Sony CCD dhe rezolucion 20 MPx. Pajisja ka zmadhim optik 5x, video me cilësi HD dhe ekran 2.7 " LCD me ngjyra TFT. Mbështet kartelë të memories SD, SDHC dhe SDXC. Poashtu operon me bateri Li-Ion me kapacitet 700 mAh. Gjatësia fokale e saj është 26 - 130 mm, posedon portin USB 2.0, ka dimensionet 100.4 x 59 x 21.5 mm dhe peshon 115 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
EAN:
4048805108473
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
130
Gjatësia minimale fokale [mm]:
26
Kodi i prodhuesit:
10847
Lansuar:
18. 5. 2018
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
100,4 x 59 x 21,5
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Video incizues:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Rollei Compactline 800 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE