Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Sony Cybershot DSC-W830i, i argjendtë

Kodi i produktit:
145553
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
32
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati Sony Cybershot DSC-W830i është i lehtë për tu përdorur edhe nga fillestarët, mund ta merrni kudo dhe gjithmonë do ju ndihmoj të bëni fotografi të kualitetit shumë të lartë me përplot detaje. Më të, mundeni shumë lehtë t'i arrini rezultatet e dëshiruara pasi qe fotoaparati rregullon gjithçka në mënyrë automatike. Fotoaparati gjithashtu ofron një mori efektesh kreative që mund t'i përdorni për fotografitë apo videot e juaja. Rezolucioni i tij është 20.1 MP, ka sensor special Super HAD CCD 1 / 2.3 (7.76mm) ndërsa lentat kanë gjatësi fokale 4.6 - 23 mm. Fotografitë dhe videot ruhen në MS Duo, MS PRO, MS PRO HG Duo, MS XC-HG Duo, SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 93.1 x 52.5 x 22.5 mm dhe peshon 120 g së bashku me shtesat tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6,3
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4905524972429
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
36
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,5
Kodi i prodhuesit:
DSCW830S.CE3
Lansuar:
30 Janar 2014
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
Super HAD CCD
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
93,1 x 52,5 x 22,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
120
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
104
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 400
Smile Shutter:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
32
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
8

Bashkangjitja Fotoaparat Sony Cybershot DSC-W830i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE