Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Sony Cybershot DSC-WX350, i zi

Kodi i produktit:
148240
Apertura maksimale e lentes:
3,5
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
40
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

226.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati Camera Sony Cybershot DSC-WX350 është një kamerë kompakte me stil e pajisur me teknologji të re për kualitet të lartë të fotografisë, është e përshtatshme për bartje në xhep apo çantë si dhe ofron lente të fuqishme me zmadhim optik 20x. Ndërsa, fokusi i shpejtë automatik eliminon mundësinë e fotografive të turbullta. Përveç fotografive, ky fotoaparat tani ofron edhe incizim të videove 4K. Ndërsa, për editimin e tyre, fotoaparati ofron efekte të ndryshme kreative. Në përgjithësi, është një fotoaparat shumë praktik, fleksibil dhe me stil. Ndërsa ruajtja e fotove bëhet në kartela MS Duo, MS PRO Duo, MSPRO HG Duo, SD, SDHC and SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 96 x 54.9 x 25.7 mm dhe peshon 164 g së bashku me bateri dhe kartelën e memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,5
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4905524981056
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
86
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
Kodi i prodhuesit:
DSCWX350B.CE3
Lansuar:
13 Mars 2014
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë, me zmadhim
Lloji i senzorit:
CMOS Exmor R
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick Duo, Memory Stick Micro, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
96 x 54,9 x 25,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
164
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
137
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
18,2
Rezolucioni i ekranit LCD:
460 800
Smile Shutter:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
40
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
20

Bashkangjitja Fotoaparat Sony Cybershot DSC-WX350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE