Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale Kodak Friendly zoom FZ101, e zezë

Kodi i produktit:
231177
Apertura maksimale e lentes:
3.6
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

121.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbani kujtime të jetës së përditshme me Kodak Friendly Zoom FZ101. E pajisur me një senzor të fuqishëm 16.15 MP x 1 / 2.3" CCD., kjo kamerë ju lejon të shkrepni detaje të imta, edhe nga distanca me zmadhim optik 10x. Kamera përdoret lehtë dhe ka veti të shumta, ekran LCD 2.7 ” dhe regjistrim të vazhdueshëm 720p. Mos u limitoni nga gjerësia, me lenten 25 mm me kënd të gjerë, mos u brengosni që dikush do të mbetë jashtë fotografisë. Karakteristikat e vlefshme përfshijnë: modalitetin panoramik, modalitete kreative dhe filterët. Karakteristikat kryesore: Kamerë me zmadhim optik 10x, zmadhim digjital 6x dhe të kombinuar 60x me senzor kualitativ 16.15 MPx 1 / 2.3" CCD , regjistrim video me rezolucion 720p ose me stabilizim digjtal të figurës (OIS), me mbështetje për HDR dhe ekran 2.7" LCD. Lentja ka gjatësi fokale 4.5 mm - 45 mm. 35 mm ekuivalente: 25 mm - 250 mm. Aperturë f / 3.6-f / 6.7. Dizajn me 8 elemente në 8 grupe. Funksion detektimi për: fytyrë, butëqeshje, mbyllje syri. Shumë modalitete dhe skena (peisazh, sport, fishekzjarre, fëmijë, panorama deri në 180 °, etj.), reduktim të syrit të kuq. ISO 80-1600. Shkrepje sekuenciale. Ndriçim. Ndërfaqet: AV-OUT / USB 2.0 (Micro 5 pin USB). Ofron mbështetje për kartë memorike. Operon me 2x bateri AA / 2x bateri AA NiMH me jetëgjatësi afërsisht 120 shkrepje. Dimenzionet janë 13.3 x 74.0 x 44.8 mm. Pesha 209 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3.6
Apertura minimale e lentes:
6.7
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8199000135804
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
45
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4.5
Kodi i prodhuesit:
819900013580
Lansuar:
19. 2. 2018
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
113,3 x 74 x 44,8
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
209
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
10

Bashkangjitja Kamerë digjitale Kodak Friendly zoom FZ101 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE