Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Kodak Friend FZ53, e kaltër

Kodi i produktit:
225403
Apertura maksimale e lentes:
3.9
Mediat incizuese:
MicroSDHC, SD
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Kodak Friendly zoom FZ53, blu e pajisur me një CCD të fuqishëm 16.15 MP, MPx sensor 1 / 2.3 "CCD, video regjistrimi në 720p ose me stabilizim optik të imazhit dhe një ekran LCD 2.7" me rezolucion të lartë dhe menu çeke. ju lejon të kapni detajet më të mira me zmadhim optik 5x. E lehtë për t'u përdorur, me një gamë të gjerë cilësimesh dhe funksionesh, stabilizim optik të imazhit, një LCD me ekran 2.7 inç, lente me kënd të gjerë 28mm dhe regjistrim video të qetë HD. Karakteristikat e imazhit panoramik deri në 180 °, zbulimi i fytyrës, buzëqeshja, ndriçimi dhe shumë më tepër. Reduktimi i syve të kuq. ISO 80 - 1600. Shkrepje sekuenciale. Memoria e brendshme përafërsisht 8 MB. Mbështet kartat e memories SD, SDHC deri në 32GB dhe mbështet eye-fi, pictBridge dhe exifPrint. Ndërfaqja USB 2.0. Li-Ion Bateri LB-012 700 mAh me një jetë prej rreth 200 foto. Dimensionet 91.5 x 56.5 x 22.6 mm. Pesha 106 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3.9
Apertura minimale e lentes:
6.3
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8199000125836
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
25,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5.1
Kodi i prodhuesit:
KOFZ53BL
Lansuar:
1. 11. 2017
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
MicroSDHC, SD
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Kaltër
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
91,5 x 56,5 x 22,6
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
106
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Kodak Friend FZ53 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE