Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Kodak Friend zoom FZ43, e kuqe

Kodi i produktit:
225404
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Zoom Kodak Friendly FZ43 është e pajisur me një senzor të fuqishëm CCD 16.15 MPx, kjo kamerë ju lejon të kapni detajet më të mira me zmadhim optik 4x. Sigurisht kamera është shumë e lehtë për t'u përdorur, me një gamë të gjerë cilësimesh dhe funksionesh, stabilizim optik të imazhit, ekran LCD 2.7 ", lente me kënd të gjerë 27 mm dhe regjistrim video të qetë HD. Senzori me cilësi të lartë që jep imazhe të ngushta, të mprehta dhe të qarta në çdo kohë. Kamera me zmadhim optik 4x, zmadhim digjital 6x, zmadhim 24x. Poashtu ofron karakteristikat e imazhit panoramik deri në 180 °, zbulimin e fytyrës, buzëqeshjes, ndriçimit, reduktimit të syve të kuq dhe shumë më tepër. ISO është 80 - 1600. Kamera ofron shkrepje sekuenciale. Memoria e brendshme ka kapacitet përafërsisht 8 MB. Kamera mbështet kartat e memories SD, SDHC me kapacitet deri në 32 GB dhe mbështet eye-fi, pictBridge dhe exifPrint. Ndërfaqja është USB 2.0. Funksionimi i saj mundësohet nga 2x bateri alkaline AA me një jetë prej rreth 120 shkrepjeve. Përmasat e saj janë: 93 x 60.2 x 26.6 mm. Pesha: 117 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6.6
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
819900012439
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
19.6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4.9
Kodi i prodhuesit:
KOFZ43RD
Lansuar:
1. 11. 2017
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
93 x 60,2 x 26,6
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
117
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë Kodak Friend zoom FZ43 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE