Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Kodak Friend zoom FZ43, kuq

Kodi i produktit:
225404
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Zoom Kodak Friendly FZ43, Kuq pajisur me një sensor të fuqishëm CCD 16.15 MP, ky aparat ju lejon të kapni detajet më të mira me zmadhim optik 4x. Sigurisht kamera është shumë e lehtë për t'u përdorur, me një gamë të gjerë cilësimesh dhe funksionesh, stabilizim optik të imazhit, ekran LCD me ekran 2.7 ", lente me kënd të gjerë 27mm dhe regjistrim video të qetë HD. Aparati ka një sensor të imazhit CCD 16.15 MPx 1 / 2.3-inch me cilësi të lartë që jep imazhe të ngushta, të mprehta dhe të qarta në çdo kohë, zmadhim optik 4x, dhe një 27mm me kënd të gjerë për të mos lënë dikë jashtë fokusit. Kamera me zmadhim optik 4x, zmadhim digjital 6x, zmadhim 24x i kombinuar me cilësi të lartë 16.15 MPx sensor 1 / 2.3 "CCD, video regjistrimi në 720p, stabilizim optik i imazhit dhe një ekran LCD me rezolucion të lartë. Karakteristikat e imazhit panoramik deri në 180 °, zbulimi i fytyrës, buzëqeshja, ndriçimi dhe shumë më tepër. Reduktimi i syve të kuq. ISO 80 - 1600. Shkrepje sekuenciale. Memoria e brendshme përafërsisht 8 MB. Mbështet kartat e memories SD, SDHC deri në 32GB dhe mbështet eye-fi, pictBridge dhe exifPrint. Ndërfaqja USB 2.0. Mundësuar nga 2x AA alkaline bateri me një jetë prej rreth 120 shkrepje. Dimensionet 93 x 60.2 x 26.6 mm. Pesha 117 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6.6
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8199000124396
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
19.6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4.9
Kodi i prodhuesit:
KOFZ43RD
Lansuar:
1. 11. 2017
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
93 x 60,2 x 26,6
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
117
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Kamerë Kodak Friend zoom FZ43 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE