Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Kodak Friend zoom FZ53, e kuqe / e zezë

Kodi i produktit:
225402
Apertura maksimale e lentes:
3.9
Mediat incizuese:
MicroSDHC, SD
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera me zmadhim optik 5x, zmadhim digjital 6x, zmadhim 30x të kombinuar me cilësi të lartë me senzor 16.15 MPx 1 / 2.3 " CCD, video regjistrimi në 720p ose me stabilizim optik të imazhit dhe një ekran LCD 2.7 " me rezolucion të lartë. Shfaq imazhe panoramike deri në 180 ° dhe ofron karakteristika si zbulimi i fytyrës, buzëqeshja, ndriçimi, reduktimi i syve të kuq, dhe është përputhje me standardin ISO 80-1600. Ka memorie të brendshme përafërsisht 8 MB. Mbështet kartat e memories SD, SDHC deri në 32 GB dhe eye-fi, pictBridge dhe exifPrint. Ka bateri Li-Ion LB-012 me kapacitet 700 mAh që mund të rimbushet, dhe ka jetëgjatësi për deri në 200 shkrepje. Dimensionet e fotoaparatit janë: 91.5 x 56.5 x 22.6 mm ndërsa peshon 106 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3.9
Apertura minimale e lentes:
6.3
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8199000124464
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
25,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5.1
Kodi i prodhuesit:
KOFZ53RD
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mediat incizuese:
MicroSDHC, SD
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1600
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
91,5 x 56,5 x 22,6
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
106
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,15
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
6
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Kodak Friend zoom FZ53 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE