Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Nikon Coolpix A100

Kodi i produktit:
184423
Apertura maksimale e lentes:
3,2
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A100 Nikon Coolpix, aparat i shpejtë dhe efikas në realizimin e fotografive profesionale nga Nikon. Me kualitet fotografie prej 20,1MP ju siguron që iu të merrni imazhe me definicion të lartë, shpejt dhe me lehtësi. Përveq përdorimit të lehtë dhe aplikacioneve të shumta, kamera ka një ndriques me kapacitet të lartë. Përveç fotografive, ju gjithashtu mund të xhironi video të cilësisë HD, lente me zmadhim optik S5x Nikkor, e cila mund të zgjerohet edhe më tej deri në 10x. Përmasat 94.5 x 58.6 x 19.8.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,2
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089485678
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
130
Gjatësia minimale fokale [mm]:
26
Kodi i prodhuesit:
VNA973E1
Lansuar:
26 Janar 2016
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Purpurt
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
94,5 × 58,6 × 19,8
Pesha me pajisje shtesë [g]:
119
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Nikon Coolpix A100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE