Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Aparat fotografik Nikon 1J5

Kodi i produktit:
170254
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

638.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky aparat fotografik mundëson shkrepje fotografish të mahnitshme prej 20.8MP, si dhe mundëson filmime deri ne 4K. Ka një ekran me prekje dhe kontrolle manuale, të cilat iu mundësojnë opsione kreative dhe fotografi brilante, te cilat me pas mund te shpërndahen me anë të pajisjeve të tjera, si smartphone-t.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Nikon 1
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
0182089433648
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, NEF, PCM, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
13,2
Kodi i prodhuesit:
VVA242K001
Lartësia e senzorit [mm]:
8,8
Lense në pako:
10-30mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Bardhë
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
98,3 × 59,7 × 31,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
265
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
231
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,8
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Aparat fotografik Nikon 1J5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE