Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Aparat fotografik X-T10

Kodi i produktit:
172378
Bayonet:
X
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
51 200
Rezolucioni i ekranit LCD:
920 000
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,3
Prodhuesi:
Fujifilm

Si të porosisim në Gjirafa50?

942.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 78.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt cilësor është projektuar për fotografë të avancuar, në kërkim të pajisjeve të vogla, të lëvizshme dhe me cilësi të lartë. Ky model ka pajisje shumë të mira dhe karakteristika të zhdërvjellëta. Është i përshtatshëm për fotografë profesionalë si dhe për ata fillestarë, të cilët e shijojnë fotografinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
X
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4547410305128
Formatet e fajlleve:
H.264, JPEG, MOV, PCM, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,6
Kodi i prodhuesit:
16470312
Lartësia e senzorit [mm]:
15,6
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
51 200
Ngjyra:
Argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
118,4 x 82,8 x 40,8
Pesha me pajisje shtesë [g]:
381
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
331
Prodhuesi:
Fujifilm
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
920 000
Viewfinder optik/elektronik:

Bashkangjitja Aparat fotografik X-T10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE