Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Aparat Nikon 1 J5

Kodi i produktit:
170255
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

539.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aparat fotografik elegant dhe i fuqishëm me 20.8MP, kamerë digjitale me sensorë CMOS, 3" LCD touch-screen, mundësi xhirimi me teknologjinë 4K, Wi-Fi dhe NFC, bateri Li-ion EN-EL24 me mundësi rimbushjeje, kartelë microSD, microSDHC, microSDXC, dhe USB Hi-Speed.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Nikon 1
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
0182089470650
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, NEF, PCM, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
13,2
Kodi i prodhuesit:
VVA243AE
Lartësia e senzorit [mm]:
8,8
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Argjendtë
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
98,3 × 59,7 × 31,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
265
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
231
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,8
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Aparat Nikon 1 J5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE