Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon EOS M100 + EF-M 15-45mm IS STM, + IRISTA

Kodi i produktit:
236748
Audio incizues:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000

Si të porosisim në Gjirafa50?

534.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon është një aparat i vogël me një gamë të gjerë të teknologjive dhe veçorive për t'ju ndihmuar të krijoni imazhe me cilësi të lartë. Përveç kamerës, ka lente Canon EF-M 15-45 mm IS STM, dhe ka akses në shërbimin cloud IRISTA. Canon EOS M100 ka procesorin e imazhit DIGIC 7, dhe mund të marrë më shumë dritë nga çdo piksel. Imazhi që rezulton ka zhurmë më të ulët dhe përmbajtje të shkëlqyer dinamike. Përveç kamerës, Canon prezanton EF-M 15-45mm f / 3, 5-6.3 IS STM, lente standarde e re për të dyja modelet EOS M100 dhe EOS M. Kjo është një lentë e lehta dhe kompakte, e cila vlen të merret me vete kudo. Me 24-72 mm (24-72 mm), ju lejon të kapni një diapazon të gjërë fotografish pa pasur nevojë ta zëvendësoni atë me një tjetër. Lentja gjithashtu përfshin një stabilizues optik të imazhit prej 3.5 inç që zvogëlon ndikimin negativ të dridhjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292093841
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2210C093
Lansuar:
17. 5. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Bardhë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
67,1 x 108,2 x 35,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
302
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24.2
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M100 + EF-M 15-45mm IS STM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE