Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon EOS M100 + EF-M 15-45mm IS STM, + IRISTA

Kodi i produktit:
236747
Audio incizues:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000

Si të porosisim në Gjirafa50?

454.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon është një aparat i vogël, me stil dhe ka një gamë të gjerë të teknologjive dhe veçorive për t'ju ndihmuar të krijoni imazhe me cilësi të lartë. Kjo kamerë ka sensor 24.2 MPx CMOS, përpunues të imazhit DIGIC 7, CMOS AF dhe video të shkëlqyera Full HD në 60 fps. Posedon dritë ndihmëse AF, siguron rregjistrime të vazhdueshme me 6.1 frame për sekondë. Për transferim të lehtë të të dhënave, mund të përdorni teknologjinë e integruar Wi-Fi, Bluetooth dhe NFC. Ka një ekran me prekje të ndjeshme LCD 3 ", flash të integruar, reduktues të syve të kuq dhe vetëkontrolues. Ka shumë mënyra për fotografi të shkëlqyera (filtra krijues, portret, sport, panoramë, skenë natën etj.) Posedon ndërfaqet: port USB, mbështet kartat e memories SD, SDHC dhe SDXC. Operimi mundësohet nga bateria e karikueshme litium-jon LP-E12. Dimensionet e kamerës janë 108.2 x 67.1 x 35.1 mm dhe peshon rreth 302 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3+
EAN:
4549292093681
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2209C096
Lansuar:
17. 5. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
67,1 x 108,2 x 35,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
302
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24.2
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M100 + EF-M 15-45mm IS STM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE