Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon EOS M50 + lente EF-M 15-45mm IS STM & EF 50mm 1.8STM + përshtatës EF-EOS M

Kodi i produktit:
233197
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

1029.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 85.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon EOS M50 ka senzor CMOS APS-C 24.2 MPx dhe procesor të imazhit DIGIC 8, fokusim AF me saktësi të dyfishtë dhe video 4K. Posedon dritë ndihmëse AF. Kjo kamerë ju lejon shkrepje të vazhdueshme me 10 korniza për sekondë, poasht ka zbulim elektronik të pamjeve duke përdorur teknologjinë OLED 0.39 të përbërë prej përafërsisht 2360000 pikave. Natyrisht, ka një ekran me prekje LCD 3 ", blic të integruar, reduktim të syve të kuq, vetëkontrollues, shumë mënyra për fotografi të shkëlqyera (filtra krijues, portret, detaje, sport, ushqim, panoramë, skenë natën, etj.). Mbështet formatet RAW dhe JPEG. Ka karakteristika të personalizuara: 9 butona të funksioneve të personalizueshme. Modulet e meta: informacioni i përdoruesit për të drejtat e autorit, zmadhim 15 herë dhe mbështetje deri në 29 gjuhë. Ka ndërfaqe si: Hi-USB me shpejtësi të lartë, portë HDMI (micro-tip D), Wi-Fi, Bluetooth dhe NFC. Mbështet kartat e memories SD, SDHC dhe SDXC. Poashtu mundëson printimin direkt. Përmasat e kamerës janë: 116.3 x 88.1 x 58.7 mm. Peshon përafërsisht 387 g. Paketa gjithashtu përfshin lentet EF-M 15-45 mm IS STM, EF 50mm 1.8 STM dhe përshtatësin EF-EOS M.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
947049000003
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2680C061
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45mm IS STM, 50mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
116,3 x 88,1 x 58,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M50 + lente EF-M 15-45mm IS STM & EF 50mm 1.8STM + përshtatës EF-EOS M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE