Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon EOS M50 + EF-M 15-45mm IS STM

Kodi i produktit:
233193
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
799.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky fotoaparat ka sensorim CMOS APS-C 24,2 MPx dhe së bashku me procesorin e imazhit DIGIC 8, japin foto shumë realistike. Posedon fokusimi AF me afrim të dyfishtë ose fokusim të shkëlqyeshëm 4K. Për marrjen e fotove në errësirë ka dritën ndihmëse AF. Kamera lejon shkrepje të vazhdueshme me 10 frame për sekondë. Ka teknologjinë OLED prej afërsisht 0.39 deri në 2 360 000 pika. Natyrisht, ka një ekran me prekje LCD 3 ", blic të integruar, reduktim të syve të kuq, vetëkontrolues, shumë mënyra për fotografi të shkëlqyera (filtra krijues, portret, detaje, sport, ushqim, panoramë, skenë natën etj.) Mbështet formatet RAW dhe JPEG. Karakteristika të tjera janë: 9 butona të funksioneve të personalizueshme. Mbështet (29 gjuhë gjithsej) dhe ka interfejsa: Hi-USB me shpejtësi të lartë, portë HDMI (mikro-tip D), Wi-Fi, Bluetooth dhe NFC. Mbështet kartat e memories SD, SDHC dhe SDXC. Gjithashtu mbështet printim direkt. Peshon përafërsisht 387 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292109177
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2681C012
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45mm IS STM
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Bardhë
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
116,3 x 88,1 x 58,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M50 + EF-M 15-45mm IS STM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE