Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon EOS M50 + lente EF-M 15-45mm IS STM

Kodi i produktit:
233193
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
823.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati me senzor të fuqishëm CMOS APS-C 24.2 MPx dhe procesor të imazhit DIGIC 8, ju mundëson të merrni imazhe shumë autentike dhe të kapni monmentet më të mirë ta jetës tuaj. Ka fokusim AF me afrim të dyfishtë dhe fokusim të shkëlqyeshëm 4K. Mund të kapni imazhe edhe gjatë natës në sajë të dritës ndihmëse AF. Ky fotoaparat ju lejon shkrepje të vazhdueshme me 10 korniza për sekondë. Të dhënat paraqiten në ekranin me prekje LCD 3 ", ka blic të integruar, reduktim të syve të kuq, vetëkontrollues, shumë mënyra për fotografi të shkëlqyera (filtra të ndryshëm, portret, detaje, sport, ushqim, panoramë dhe skenë nate, etj.). Mbështet formatet RAW dhe JPEG, dhe ka karakteristika të personalizuara: 9 butona të personalizueshme, poashtu ruan informacionin e përdoruesit për të drejtat e autorit. Posedon zmadhues em 15 hapa dhe zmadhim me gishta. Mbështet 29 gjuhë të ndryshme, dhe ka ndërfaqe USB me shpejtësi të lartë, lidhës HDMI (micro-tip D), teknologjitë Wi-Fi, Bluetooth dhe NFC. Poashtu mbështet kartat e memories SD, SDHC dhe SDXC dhe printim direkt. Ky fotoaparat peshon përafërsisht 387 g. Përmasat e tij janë: 116.3 x 88.1 x 58.7 mm. Përveç fotoaparatit të shkëlqyer, paketa gjithashtu përfshin një lente të lehtë dhe kompakte EF-M 15-45 mm IS STM me një gjatësi fokale prej 24 deri në 72 mm. Lentja përfshin një stabilizues optik të imazhit me 3.5 hapa. Lentja përdor gjithashtu teknologjinë e motorit STM, gjë që e bën fokusimin të qetë dhe pothuajse të padëgjueshëm gjatë xhirimit të filmave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292109177
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2681C012
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45mm IS STM
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Bardhë
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
116,3 x 88,1 x 58,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M50 + lente EF-M 15-45mm IS STM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE