Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon EOS M50 + EF-M 18-150mm IS STM

Kodi i produktit:
233203
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

1175.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 97.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi marrjen e imazheve në rezolucionin më të mirin të mundshëm kjo është zgjidhja më e mirë. Ky fotoaparat ka sensor CMOS APS-C 24,2 MPx, procesor të imazhit DIGIC 8 dhe fokusim AF AF me saktësi të dyfishtë ose fokusim të shkëlqyeshëm 4K. Është i përshtatshëm edhe në errësirë falë dritës ndihmëse AF. Kamera lejon shkrepje të vazhdueshme me 10 frame për sekondë. Posedon "eletronic viewer " me teknologjinë OLED me 0.39 dhe përafërsisht 2 360 000 pika. Natyrisht, ka një ekran me prekje të ndjeshme LCD 3 ", flash të integruar, reduktim të syve të kuq, vetëkontrolues dhe shumë mënyra për fotografi të shkëlqyera (filtra krijues, portret, detaje, sport, ushqim, panoramë, skenë natën etj. .) Mbështet formatet RAW dhe JPEG, mbështet 29 gjuhë të ndryshme, posedon portë Hi-USB, portë HDMI, dhe porte për karta SD, SDHC dhe SDXC. Poashtu ka 9 butona të personalizueshëm. Është përfshirë një lentë e lehtë EF-M 18-150 mm f / 3.5-6.3 IS STM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Canon EF-M
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292109498
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
2680C042
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
18-150mm IS STM
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
116,3 x 88,1 x 58,7
Pesha me pajisje shtesë [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M50 + EF-M 18-150mm IS STM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE