Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Fujifilm X-T10 + XC16-50mm + XC50-230mm, i zi

Kodi i produktit:
214499
Bayonet:
X
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
51 200
Rezolucioni i ekranit LCD:
920 000
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,3
Prodhuesi:
Fujifilm

Si të porosisim në Gjirafa50?

1311.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 109.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky fotoaparat është kompakt me lente që mund të ndrrohen në çdo kohë. Ka sensor APS-C X-Trans ™ CMOS II, ka 16.3 MPx, procesor EXR II, kuadro elektronik 0.39" OLED me 0.62x zmadhim dhe me rezolucion 2.36 milion pikë. Poashtu, ka ekran me prekje me rezolucion 920K pikë. Por, ky fotoaparat shërben edhe për inxhizime Full HD. Ka vend për kartë SD, modelin panoramë, time lapse dhe Wi-Fi. Bateria Li-Ion NP-W126 ju lejon të bëni deri në 350 foto. Ka HDMI, USB, 2.5 mm telekomand dhe mikrofon të jashtëm. Trup i përbërë prej magnezit me dimesione 118.4 x 82.8 x 40.8 mm. Ka peshë 381 g. Të përfshira në pako janë edhe lentet Fujinon XC 16-50mm, f / 3.5-f / 5.6, OIS II dhe Fujinon XC 50-230mm, f / 4.5-f / 6.7 lenses, OIS II.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
X
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4547410305265
Formatet e fajlleve:
H.264, JPEG, MOV, PCM, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,6
Kodi i prodhuesit:
16470506
Lartësia e senzorit [mm]:
15,6
Lense në pako:
XC 16-50mm, XC 50-230mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
51 200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
118,4 x 82,8 x 40,8
Pesha me pajisje shtesë [g]:
381
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
331
Prodhuesi:
Fujifilm
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
920 000
Viewfinder optik/elektronik:

Bashkangjitja Fotoaparat Fujifilm X-T10 + XC16-50mm + XC50-230mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE