Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Fujifilm X-T20 + XC 16-50mm + XC 50-230mm, i zi

Kodi i produktit:
214494
Audio incizues:
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
51 200
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

1236.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 103.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky fotoaparat ka sensor CMOS me 24.3 MPx, procesor X-Processor Pro dhe kuadro optik elektronik me 0.62 zmadhim. Poashtu, ka ekran touch screen me rezolucion 1040 milion pikë. Ka vend për SD card, dhe Wi-Fi. Bateria e tij është Li-Ion dhe ka material magneziumi me dimensione 118.4 x 82.8 x 41.4 mm. Pesha 383 g. Përfshirë në pako janë edhe lentet Fujinon XC 16-50 mm, f / 3,5-f / 5,6, OIS II dhe Fujinon XC 50-230 mm, f / 4,5-f / 6,7, OIS II.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Fujifilm X
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4547410343663
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,6
Kodi i prodhuesit:
16543339
Lartësia e senzorit [mm]:
15,6
Lense në pako:
XC 16-50mm, XC 50-230mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS III
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC, UHS-1
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
51 200
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
118,4 x 82,8 x 41,4
Pesha me pajisje shtesë [g]:
383
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
333
Prodhuesi:
Fujifilm
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,3
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Fujifilm X-T20 + XC 16-50mm + XC 50-230mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE