Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Nikon 1 J5

Kodi i produktit:
170256
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

642.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nikon 1 J5 është një aparat i ri kompakt i shfaqur në një rezolucion 20-mp. I pajisur me full HD 4K. Kapni momentet tuaja me fjalën e fundit të fotografisë. I përshtatshëm edhe për video xhirime. Senzor i madh CMOS dhe lente e këmbyeshme. Një ekran touchscreen dhe kontrollet manuale do të ju japin mundësi shumë kreative për të fituar imazhe të shkëlqyera, mund të ndahet lehtë me anë të pajisjeve të mençura me anë të WI-FI-s që posedon. Ngjyrë argjendi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Nikon 1
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
0182089433570
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, NEF, PCM, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
13,2
Kodi i prodhuesit:
VVA243K001
Lartësia e senzorit [mm]:
8,8
Lense në pako:
10-30mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Argjendtë
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
98,3 × 59,7 × 31,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
265
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
231
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,8
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Nikon 1 J5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE