Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Olympus E-M10 Mark III + 14-150mm, e argjendtë / zezë

Kodi i produktit:
236753
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,221.50 
Ju kurseni : 196.00   (16%)
1025.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 85.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë kompakte me stabilizim imazhi 5-këndor, ruajtje dhe ndërtim të lehtë, i cili gjithashtu është shumë i qëndrueshëm. Të dhënat paraqiten në ekranin 3 "LCD me prekje, i cili paraqet imazhe realistike dhe mundësi rrotullimi në çdo kënd. Mbështet teknologjinë Wi-Fi, për transferimin e të dhënave. Posedon OLED EVF me 2.36 milion piksela. Ka procesor të imazhit TruePic VIII dhe sensor të imazhit MOS me 16 megapiksela. Poashtu ka autofokus të fuqishëm dhe të shpejtë me 121 pika të kontrastit AF. Mundëson inçizimin e videove me cilësi 4K. Ofron qasje të lehtë në katër mënyra ndihmëse fotografike me 15 filtra artistike dhe efekte opsionale për foto sa më kreative. Dimensionet e kamerës janë 121.5 x 83.6 x 49.5 mm dhe peshon 362 g. Në pako përfshihet lensi Olympus M.Zuiko 14-150mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4046628432836
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17.3
Kodi i prodhuesit:
V207070SE010
Lansuar:
17. 5. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
14-150 mm
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, mekanik
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
121,5 x 83,6 x 49,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
410
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16.1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Kamerë Olympus E-M10 Mark III + 14-150mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE