Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Olympus E-M10 Mark III + ED 14-42mm EZ + 40-150mm R

Kodi i produktit:
222414
Audio incizues:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
935.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 77.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera kompakte me cilësi të lartë dhe dizajn të përjetshëm që kombinon klasiken dhe modernen. Përveç dizajnit të kamerës, do të vlerësoni gjithashtu funksionimin intuitiv, rripin ergonomik, ekranin LCD të palosshëm, menytë e strukturuar qartë dhe mbështetjen Wi-Fi. Me këtë pajisje, ju jeni gjithmonë të gatshëm për të kapur momentet më të rëndësishme, gjithmonë dhe kudo, në cilësi të lartë Kamerë kompakte me stabilizim imazhi me 5 aks, ndërtim i palosshëm dhe i lehtë, i cili gjithashtu është shumë i qëndrueshëm. Ekrani i kësaj kamere është 3 "LCD, ka viewfinder elektornik OLED EVF me 2.36 milionë piksela. Po ashtu, posedon procesor imazhesh TruePic VIII dhe sensor imazhi 16 MPx Live MOS. Fokusim automatik i fuqishëm dhe i shpejtë me 121 pika AF kontrasti. Video 4K. Telefononi modalitetin intuitiv me qasje të lehtë në katër mënyrat e ndihmës fotografike. 15 filtra arti me efekte të zgjedhura për fotografi më kreative. Dimensionet 121.5 x 83.6 x 49.5 mm. Pesha 362 g. Kamera gjithashtu vjen me dy lente: M.Zuiko Digital ED 14-42mm EZ dhe M.Zuiko Digital ED 40-150mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3.1
EAN:
4545350051457
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,4
Kodi i prodhuesit:
V207074SE000
Lansuar:
19. 9. 2017
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
14-42 mm, 40-150 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
121 x 83,6 x 49,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
410
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16.1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Olympus E-M10 Mark III + ED 14-42mm EZ + 40-150mm R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE