Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Olympus E-M10 Mark III + ED 14-42mm EZ, i argjendtë

Kodi i produktit:
222412
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
856.50 
Ju kurseni : 53.00   (6%)
803.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera kompakte me cilësi të lartë dhe dizajn të përjetshëm që kombinon klasiken dhe modernen. Përveç dizajnit të kamerës, do të vlerësoni gjithashtu funksionimin intuitiv, rripin ergonomik, ekranin LCD të palosshëm, menytë e strukturuar qartë ose mbështetjen Wi-Fi. Me këtë pajisje, ju jeni gjithmonë të gatshëm për të kapur momentet më të rëndësishme, gjithmonë dhe kudo, në cilësi të lartë. Kjo është një kamerë kompakte me stabilizim imazhi me 5 aks, ndërtim të palosshëm dhe të lehtë, i cili gjithashtu është shumë i qëndrueshëm. Ka ekran 3 "LCD me mbështetje për Wi-Fi, Video 4K, Viewfinder Electronic OLED EVF me 2.36 milionë piksela Dimensionet 121.5 x 83.6 x 49.5 mm. Pesha 362 g. Kamera gjithashtu vjen me një lente të gjithanshme dhe kompakte M.Zuiko Digital ED 14-42 mm EZ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3.1
EAN:
4545350051419
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,4
Kodi i prodhuesit:
V207072SE000
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
14-42 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
121 x 83,6 x 49,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
410
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16.1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Olympus E-M10 Mark III + ED 14-42mm EZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE