Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Olympus E-M10 Mark III + ED 14-42mm EZ, i zi

Kodi i produktit:
222411
Audio incizues:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
803.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati kompakt Olympus vjen me cilësi të lartë në dizajn të përjetshëm që kombinon klasiken dhe modernen në të njëjtën kohë. Me këtë pajisje, ju jeni gjithmonë të gatshëm për të kapur momentet më të rëndësishme me cilësi të lartë. Kapni fotografi dhe video fantastike me stabilizues imazhi me 5 aks që eliminon pamjet jo të qarta në çdo situatë për shkak të dridhjes së dorës. Stabilizuesi i imazhit 5-aks është i integruar në trupin e kamerës për efikasitet më të madh dhe peshë më të ulët. Fotoaparati vjen me ekran LCD me dizajn të palosshëm dhe me diagonale 3". Produkti është i pajisur poashtu me lenten M.Zuiko Digital ED 14-42mm EZ me 3x zmadhim, ultra të shpejtë, me cilësi të lartë të imazhit, mundësi kontrollimi përmes pajisjeve mobile nëpërmjet Ol. Gjatësia fokale 14-42mm. Apertura f / 3,5 - f / 5,6, 1 element ED, 1 element optik Super HR, si dhe ka peshë 93 g. Distanca më e afërt e përqendrimit 0.2 m. 5 hapje rrethore për prejardhje të paqartë me pamje natyrale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3.1
EAN:
4545350051396
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,4
Kodi i prodhuesit:
V207072BE000
Lansuar:
19. 9. 2017
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
14-42 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Kit
Përmasat [H x W mm]:
121 x 83,6 x 49,5
Pesha me pajisje shtesë [g]:
410
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16.1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1040000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Olympus E-M10 Mark III + ED 14-42mm EZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE