Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Olympus E-M1 Mark II, trup, hiri/argjendtë

Kodi i produktit:
258869
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

2039.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 169.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë kompakte është e përsosur për plotësimin e kërkesave dhe dëshirave tuaja. Ka pesë boshte stabilizimi të pamjes. Mund të palohet lehtësisht dhe përbëhet nga aliazhi i magneziumit që është rezistent ndaj ngrirjes, pluhurit dhe spërkatjeve të ujit. Ndër veçori tjera përfshin sensor Live MOS me rezolucion 20.4 MPx, procesor TruePic VIII, filtër ultrasonik kundër pluhurit, filtra artistikë, blic, ekran LCD 3'', port HDMI D dhe USB, WiFi, dhe slot për kartë të memories SD. Bateria e saj përbëhet nga jonet e elementit litium, BHL-1. Përmasat e saj janë 134.1 x 90.9 x 68.9 mm dhe peshon 574 g (duke përfshirë edhe baterinë dhe kartën e memories).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4545350052706
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG, MOV, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17.3
Kodi:
V207060SE000
Lansuar:
6. 4. 2019
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, mekanik
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
134,1 x 90,9 x 68,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
574
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
498
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20.4
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Olympus E-M1 Mark II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE