Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Panasonic DMC-GF7, i kaftë

Kodi i produktit:
169319
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

418.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic DMC-GF7 është një fotoaparat shumë i fuqishëm të cilin do ta çmojnë shumë adhuruesit e selfie-ve. Ky fotoaparat, është i pajisur me sensor MOS me rezolucion prej 16 MP. Ai gjithashtu ka edhe një ekran LCD i cili ju mundëson të bëni selfie. Gjithashtu, me këtë aparat mund të incizohen edhe video me një rezolucion prej 1920 x 1080 pix. Fotografitë dhe videot mund të ruhen në SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 106 x 64.6 x 33.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
5025232819584
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVCHD, JPEG, Motion JPEG, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-GF7KEG-T
Lansuar:
26 Mars 2015
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lense në pako:
12-32 mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Kaftë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
106,5 x 64,6 x 33,3
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
236
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
100 400
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4

Bashkangjitja Fotoaparat Panasonic DMC-GF7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE